Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Vellutto Gold Продукт, що створює декоративний ефект шовку. ВЛАСТИВОСТІ Vellutto Gold (Велутто) - продукт на основі високоякісних акрилових смол, повітропроникний, нетоксичний, без запаху, стійкий до миття неагресивними найуживанішими миючими засобами. Продукується в двох базах: срібло та золото. Може тонуватись.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ Vellutto Gold (Велутто) використовується для декорування як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Завдяки даному засобу можна створити в інтер'єрі декоративний ефект шовку в поєднанні із незначним ефектом старіння. Його візуальне сприйняття залежить від освітлення приміщення. Адаптовується до сучасного та класичного стилю. Спосіб нанесення визначає кінцевий результат, що залежить від типу обробки. Задля отримання максимального поліхромного ефекту радимо використовувати шпатель з пластику із заокругленими кутами або з нержавіючої сталі. Повинно бути щонайменше два шари.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Питома вага: 1,25 - 1,30 кг / л. В'ЯЗКІСТЬ ПРОДУКТУ: Пастоподібний - злегка тиксотропний. Розрахункові витрати НА ОДИН ШАР: 100г/м2 на кожен шар, варіюється залежно від бажаної обробки або 1 кг/5м2 в два шари СУХИЙ ЗАЛИШОК: 31 ± 1.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД І ОБЛАШТУВАННЯ???: Сатинований ефект, гладка обробка. ЗМІСТ летких органічних сполук: Гранично допустиме значення ЄС летючих органічних сполук (Директива 2004/42/ЕС) для цього товару (кат. / I; BA): 300г / л (2007); 200г / л (2010). VELLUTTO містить менше 200г / л летючих органічних сполук.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ПІДГОТОВКА ОСНОВИ: НА НОВІЙ СТІНІ: вичистити щіткою, зашпаклювати всі нерівності: тріщини, діри. Далі нанести один шар Грунт Праймер від ТМ «Технології Декору» або іншу акрилову грунтовку, розведену до необхідної консистенції. Після 3-4 годин нанести дуже тонкою плівкою перший шар Standardcolor - УНІВЕРСАЛЬНА АКРИЛОВА ФАРБА-ГРУНТОВКА. НА ВЖЕ ПОФАРБОВАНІ СТІНИ: відчистити всі залишки від попереднього покриття, і далі працювати за технологією, як на новій стіні. НАНЕСЕННЯ: Перед нанесенням ретельно ВРУЧНУ перемішати Vellutto з вибраним Вами тонером. Продукт слід наносити рівномірно, однаковою товщиною по всій поверхні - 2-3 м2 за раз і не допускаючи висихання, відповідним інструментом створити вибраний малюнок. Важливо - терка завжди має бути зволожена.

РОЗВЕДЕННЯ: Суміш не потребує додаткової підготовки, вона вже готова до використання для нанесення теркою, для нанесення пензлем - розвести на 20 - 25% з водою. ВИСИХАННЯ ПРИ 20С І 60% відносної вологості: Висихання «від пилу» близько 2 годин, по глибині після 24 годин. Для повного висихання продукту з метою отримання стійкості до миття витримати щонайменше 15 днів. ЧАС НАНЕСЕННЯ МІЖ ОДНИМ ШАРОМ ТА ІНШИМ: Близько 4 години при 20 С.

ПРИМІТКИ: Уникати нанесення на нагрітій поверхні, що знаходяться під прямими променями сонця і при сильному вітрі. ОЧИЩЕННЯ Інтрументів: Водою відразу після використання. УПАКОВКА ДЛЯ ПРОДАЖУ: Кратно 0,5 кг МОЖЛИВІ ОСНОВИ: СРІБЛО, ЗОЛОТО, МІДЬ. ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в добре закритій тарі, в сухому приміщенні, яке перевітрюється, не допускати замерзання.

Kristal Витрати матеріалу на 1 м2 Ціна л/кг Загальна вартість
StandartColor 0.15 55грн. 8.25грн.
Kristal 0.15 597грн. 89.55грн.
Вартість м2 97.80грн.
Velutto Gold Витрати матеріалу на 1 м2 Ціна л/кг Загальна вартість
StandartColor 0.15 55грн. 8.25грн.
Velutto Gold 0.15 621грн. 93.15грн.
Вартість м2 101.40грн.
Velutto Silver Витрати матеріалу на 1 м2 Ціна л/кг Загальна вартість
StandartColor 0.15 55грн. 8.25грн.
Velutto Silver 0.15 497грн. 74.55грн.
Вартість м2 82.80грн.

Velutto gold (декоративна штукатурка)