Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Travertin (травертин) - декоративне покриття з ефектом " натурального каменю ". Дана штукатурка створює особливу цікаву структуру, яку можна втілювати в різних дизайнерських рішеннях й проектах. Обираючи Travertin Вам не знадобиться витрачати зайві кошти на вирівнювання незначних недоліків стін, адже вона має певну товщину, яка нівелює ці дефекти. Унікальні складники дають можливість створити багатопрофільні покриття як фактурного рельєфу. Travertin має міцне зчеплення з основою. Поверхня залишається дихаючою, штукатурка перешкоджає виникненню бактерій та цвілі. Маючи беззаперечні переваги, цілком зрозуміло, що на сьогодні Travertin є надзвичайно популярним покриттям. Додаткове використання лаків покращить візуальне сприйняття, зробить його ще ефектнішим.

Техніка нанесення

Перший етап

Необхідно ретельно відчистити основу, на яку плануєте наносити Travertin. На ній не повинно бути залишків старих шпалер, грибка, пилу та іншого бруду. На очищену поверхню нанесіть Праймер Кварц-грунт. Далі роботу можна продовжувати, лише після цілковитого висихання.

Другий етап

Спочатку шпателем з нержавіючої сталі наноситься перший шар Travertino, він має бути рівномірно нанесений по всій площині. Далі, після висихання першого шару пензлем методом торцювання наноситься другий шар Травертіно від ТМ " Технології Декору ".

Третій етап

На цьому етапі потрібно металевим шпателем заглянцювати майже висохле покриття.

Четвертий етап

Для захисту покриття можна скористатись: перламутром Vellutto, фінішним покриттям венеціанською штукатуркою, Лазурем глянець, Воском для декоративних штукатурок. Також можливий варіант нанесення колерованной бази Travertin з подальшою обробкою Лазурями від ТМ "Технології Декору", що створить ефект старіння.

ВИТРАТА

базове покриття: 1,5-1,8 кг на 1 м2; фінішне покриття: фінітура: 1 кг/л на 8-10 м.

Kristal Витрати матеріалу на 1 м2 Ціна л/кг Загальна вартість
StandartColor 0.15 55грн. 8.25грн.
Kristal 0.15 597грн. 89.55грн.
Вартість м2 97.80грн.
Velutto Gold Витрати матеріалу на 1 м2 Ціна л/кг Загальна вартість
StandartColor 0.15 55грн. 8.25грн.
Velutto Gold 0.15 621грн. 93.15грн.
Вартість м2 101.40грн.
Velutto Silver Витрати матеріалу на 1 м2 Ціна л/кг Загальна вартість
StandartColor 0.15 55грн. 8.25грн.
Velutto Silver 0.15 497грн. 74.55грн.
Вартість м2 82.80грн.

Travertin (декоративна штукатурка)