Декоративна штукатурка, ціна декоративна штукатурка,купити декоративна штукатурка

Меблеві фасади

Меблеві фасади - це те, на що перш за все звертаєш увагу, вони визначають стиль приміщення, в якому знаходяться, позиціонують рівень і смак власника. Той асортимент меблевих фасадів, який ми пропонуєм на Ваш вибір - це результат тривалої продуманої роботи фахівців у даній галузі як в Україні, так і за кордоном. Дані різновиди є найбільш популярними, вони найкраще себе зарекомендували і утвердились, найбільше користуються попитом, репрезентуючи світові тенденції дизайну. Сьогодні на ринку України, серед найпопулярніших, представлені такі види фасадів:

  • плівкові фасади із МДФ
  • фарбовані фасади із МДФ
  • шпоновані фасади
  • фасади з масиву

Плівкові фасади із МДФ є лідерами на ринку, своїй популярності завдячують невисокій вартості, короткому терміну виготовлення та великому вибору декоративних плівок ПВХ. Найчастіше використовуються для кухні , тому, що є досить стійкими до вологи, пари та перепадів температур. Якість МДФ фасадів, перш за все, залежить від якості клею, плівки та дотримання умов виготовлення.

Фарбовані фасади із МДФ у порівнянні з попередніми є більш зносостійкими, мають вищі показники волого та паростійкості, не вбирають запахів і мають кращу опірність до УФ-променів. Технологія виготовлення суттєво складніша і складається з багатьох етапів. Тож і закономірно, що їх вища. Проте, якщо Ви зупините свій вибір саме на них, то не будете лімітовані палітрою кольорів і відтінків.

Шпоновані фасади - ці фасади, певним чином, є поєднанням МДФ фасадів та фасадів з масиву натурального дерева. Тому, що за основу береться плита МДФ і зверху покривається не штучними матеріалами, а тонкими пластами натуральної деревини, це і є шпоном. Ці фасади мають кращі якісні характеристики у порівнянні з фасадами з масиву. Вони не деформуються внаслідок дії вологи чи перепадів температур, не коробляться.

Фасади з масиву - як би не змінювались тенденції ринку, поповнюючись технологічними новинками, які б канони стилю не диктували провідні фірми і дизайнери, натуральне дерево завжди залишається показником багатства, розкоші й стилю. Якщо Ви вибираєте дерево, то ціна, експлуатаційні характеристики й термін виготовлення для Вас не головне. Так - це елітарна класика. Найчастіше використовують для виготовлення: дуб, ясінь, вільху, бук, клен, липу. Покриття існує різне, найуживаніше - звичайний лак, ефект старіння, патини, тріщин.

Ми подали лаконічний опис меблевих фасадів, не вдаючись в складні технологічні нюанси виготовлення. Наші працівники радо Вас проконсультують, нададуть детальну інформацію та допоможуть зробити найоптимальніший вибір, зогляду до Ваших потреб і можливостей. Який би фасад Ви не обрали в нашій фірмі, будьте певні, що він виготовлений із суворим дотриманням всіх технологічних умов та стандартів на будь-якій стадії виробництва.

Прайси

ОФІЦІЙНИЙ ТОРГОВИЙ ПРЕДСТАВНИК ЗАВОДУ-ВИРОБНИКА